Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Poznáme HW požiadavky pre The Callisto Protocol

Budeme potrebovať 75GB miesta.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

25. November 2022

The Callisto Protocol Enemy

Presne o týždeň vychádza spirituálny nástupca série Dead Space. The Callisto Protocol sa dostaví už 2.12.2022 na PC, Xbox Series X/S a PlayStation 5. Titul však vyjde aj na staršie konzoly Xbox One a PlayStation 4.

Horová akčná adventúra pobeží na Unreal Engine a hráči sa môžu tešiť na extrémne fotorealistické tváre. Aký počítač ale budete na to potrebovať? PC požiadavky sa už objavili na stránke Steamu.

Požiadavky sú vcelku príjemné, na bežné hranie vám postačí grafika Nvidia GTX 1060 alebo RX 580 od AMD. K tomu budete potrebovať minimálne 8GB RAM.

The Callisto Protocol Trailer

The Callisto Protocol ukázal jednu známu herečku

Odporúčané HW požiadavky tiež nie sú vysoké, hru si užijete na vysokých detailoch už s kartou GTX 1070 alebo AMD RX 5700, spolu so 16GB RAM. Celkovo hra na disku zaberie 75GB miesta. Vývojári odporúčajú ju mať nainštalovanú na SSD disku, čo je dnes samozrejmosť.

Všetko o The Callisto Protocol nájdete u nás na karte hry.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články