Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

PS5 exkluzivita Forspoken má nový cinematic trailer

Dokáže zaujať po vlažnom deme?

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

10. Január 2023

Forspoken Cinematic Trailer

Novinka od Square Enix s názvom Forspoken pred pár týždňami ponúkla demo na PlayStation 5. To však mnohých zarazilo nedokonalou technickou stránkou ani grafikou, ktorá nenaplnila očakávania. Ďalší zase označili gameplay za zábavný.

Plná hra sa však chystá na vydanie už 24.1.2023 na PC a PlayStation 5. Dnes tu k nej máme aj nový cinematic trailer, ktorý sa nás snaží navnadiť. Dajte vedieť do komentárov, či hre dáte šancu, alebo ju na vydanie skipnete. Všetko o Forspoken nájdete na karte hry.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články