Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Zelda Tears of the Kingdom Banner

Recenzie sú vonku! The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom je jednou z najlepších hier v histórií

Aktuálne má hra hodnotenie 97/100 na Metacritic.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

O tom, že Nintendo má v rukáve poriadné eso sme vedeli prakticky od ohlásenia hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. A dnes to už máme aj potvrdené recenziami.

Aktuálne je na Metacritic dostupný 67 recenzií. Z toho až 46 (!!!) dalo hre najvyššie možné ohodnotenie, teda 10/10. Priemer sa tak ustálil na neskutočných 97/100!

A čo sa recenzentom páči najviac? Neskutočný otvorený svet, ktorý je preplnený aktivitami a doslova vás vyzýva na objavovanie. A taktiež nekonečné kreatívne možnosti, ako riešiť rôzne puzzle a hádanky. Recenzenti taktiež spomínajú aj skvelý a emotívny príbeh.

Dnes je to teda už oficiálne. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom je naozaj perfektným pokračovaním The Legend of Zelda: Breath of the Wild! Fanúšikova konzoly Nintendo Switch sa majú na čo tešiť! Hra vychádza už zajtra, 12. Mája exkluzívne na Switch.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články