Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom má nový, 4-minútový trailer

Hype narastá.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
The_Legend_of_Zelda_Tears_of_the_Kingdom

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom bude pravdepodobne najväčším launchom na konzolu Nintendo Switch v roku 2023. A nepochybujeme o tom, že bude patriť aj medzi najlepšie hodnotené hry roka vôbec. Hype narastá aj vďaka novému traileru, ktorý Nintendo vydalo dnes. 

Nový trailer The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom má takmer štyri minúty a ukáže vám prakticky všetko, na čo sa v novej adventúre môžete tešiť. Obrovské množstvo nových biómov, rôzne možnosti súbojov, environmentálne puzzle, príbehové postavy, rôzne možnosti cestovania a ešte omnoho viac. 

Fanúšikovia Zeldy sa teda rozhodne majú na čo tešiť. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom vychádza 12.5.2023 exkluzívne na Nintendo Switch. Všetko o hre nájdete na našej karte. 

Titulný obrázok Youtube videa

NINTENDO SWITCH ZELDA TEARS OF THE KINGDOM EDITION

Nintendo oznámilo Switch v motíve The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom!

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články