Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Remaster MAFIA 1 oficiálne oznámený v Mafia: Trilogy

Prvá Mafia: The City of Lost Heaven sa dočkala remasteru.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Mafia-1-Remaster-Tommy-Angelo

Prvý trailer Mafia: Trilogy si môžete pozrieť tu. Take-Two dnes oznámilo trilógiu, ktorá bude obsahovať všetky tri hry Mafia. Na začiatku traileru sa totiž objavil aj Tommy Angelo, hneď vedľa neho známy taxík, respektíve podobné auto z čias Mafia 1. Znamená to remaster hry Mafia 1: The City of Lost Heaven.

Podľa hlasu ťažko povedať, či Tommy Angelo bude mať rovnaký hlas, ako v pôvodnej hre z roku 2002. Tiež nevieme, do akej miery sa zmení grafika hry, či vývojári prešli kompletne na nový engine, alebo len aktualizovali ten starý. Pôvodnú hru vyvinulo české štúdio Illusion Softworks na čele s Danom Vávrom.

Bude mať Mafia 1 Remaster aj český dabing?

Českí vývojári do hry pridali dabing, ktorí si mnohí z nás zapamätali dodnes. Podarí sa češtinu dostať aj do remasteru v Mafia: Trilogy? To záleží od toho, na akom engine hra bude bežať a či ju bude možné módovať.

Pôvodné zvukové nahrávky sú dnes navyše menej kvalitné a tak by dabing pôsobil ako päsť na oko. Ak bude možné hru módovať, nepochybne sa český dabing dostane aj do Mafia: Trilogy.

Rovnako mala český dabing aj Mafia 2. Zatiaľ nemáme informácie o tom, že by bola češina v niektorej zo spomínaných hier. Nemôžeme potvrdiť, ani vyvrátiť, či sa Take-Two rozhodne pre český dabing v týchto dvoch hrách.

Všetko sa dozvieme 19.5.2020, kedy prebehne oficiálne predstavenie hry. Vyjde na PC, Xbox One a PlayStation 4 a neskôr pravdepodobne aj na PS5 a Xbox Series X. Presný dátum vydania nájdete tu.

Mafia Definitive Edition CZ Screenshot

Mafia 4 má sledovať príbeh Dona Salieriho na Sicílii

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry