Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Rumor: Mafia 2 Remake vraj vo vývoji, máme prvé detaily

Remake Mafia 2 po úspechu jednotky?

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Mafia-2-Definitive-Edition-CZ-Screenshot-05

Na fórach 4chan sa objavil znovu ďalší leak, tento krát o hre Mafia 2 Remake, ktorá má byť vo vývoji v štúdiách Take-Two. Remake má nasledovať po úspechu hry Mafia Definitive Edition, ktorá vyšla minulý rok. Priniesla kompletne prerobený príbeh Mafia: The City of Lost Heaven na novom engine a na moderné platformy. A vyšla aj v českom dabingu.

Dá sa očakávať, že Take-Two Interactive sa pustí aj do remaku Mafia 2. Hra totiž obsahuje aj scénu prepojenú s prvou Mafiou. Nižšie prekladáme informácie, ktoré sme sa dozvedeli, nič však nie je potvrdené. Všetky informácie berte s rezervou, dokým to nepotvrdí vydavateľ Take-Two.

V neprospech týchto leakov stojí fakt, že Mafia 2 Definitive Edition už vyšla na nové konzoly minulý rok a to v balíčku Mafia Trilogy. Nebol to však remake, ale len remaster s veľmi drobnými zmenami.

Mafia 2 Remake má vyjsť na nové konzoly, obsahuje vystrihnutý obsah

Remake druhej hry v série má vyjsť na konzoly PlayStation 5, Xbox Series X a PC. Má byť celá open-world a obsahovať má tonu obsahu, ktorý bol vystrihnutý z pôvodnej hry. Ak si pamätáte na vydanie hry v roku 2010 tak moderi zistili že vývojári z hry vystrihli gigantické množstvo obsahu. Ten by sa mal teraz vrátiť.

Do hry majú pribudnúť nové autá, motorky, ručné zbrane a s tým súvisí aj vylepšený súbojový systém na blízko.

Hra by mala obsahovať viac vedľajších misií od priateľov, kontaktov, kontrakty na zabitie alebo náhodných ľudí na ulici. Vito Scaletta bude mať možnosť ísť na rande. Priateľka Vita sa má volať Monique.

Vylepšené majú byť obchody s oblečením, gun shopy, reštaurácie aj bary ale aj kaderník. V hre vraj budú konské a psie závody, na ktoré si môžete ísť staviť.

Zbrane si budeme môcť vyskúšať na strelnici a k dispozícii bude aj niekoľko domov, ktoré si budeme môcť kúpiť. V nich sa bude dať vylepšovať interiér. Hlavné postavy majú dabovať rovnakí herci, teda okrem tých, ktorí dnes už nežijú. Je teda pravdepodobné, že aj v tomto prípade 2K do hry Mafia 2 Remake zabezpečí český dabing s rovnakými hercami.

Mafia-Remake-čeština-český-dabing

OFICIÁLNE: Mafia Remake bude mať český dabing

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry