Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Rumor: Remake Silent Hill 2 je o 100 percent väčší ako originál

Známy insider Dusk Golem priniesol nové informácie o Silent Hill 2.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Silent Hill 2 screenshot 2

Odkedy štúdio Bloober Team v Októbri minulého roka ohlásilo chystaný remake Silent Hill 2, po hre ako keby sa zľahla zem. Mlčanie prelomil až teraz známy insider Dusk Golem, ktorý priniesol nové správy o hre.

Na svojom discorde tvrdí, že remake Silent Hill 2 je o 100 percent väčší ako originál. Čo presne tým myslí, už neupresnil. Dá sa však čakať, že vývojári pri vytváraní remaku viac ako 20 ročnej hry prišli aj s vlastnými nápadmi, čo do hry pridať a ako ju rozšíriť.

Dusk Golem okrem tejto správy ešte tvrdí to, že čaká na upresnenie dátumu. "Niečo som počul pred pár týždňami, ale čakám a uvidím," dodáva. Je tak dosť pravdepodobné, že už v najbližšej dobe by sme sa mohli dočkať potvrdenia dátumu vydania Silent Hill 2. Alebo aspoň nového traileru. Tak či onak, akékoľvek nové informácie by v tejto chvíli fanúšikov potešili.

Silent Hill 2 aktuálne nemá dátum vydania. Hra vyjde na PC a PlayStation 5. Na konzole od Sony by mala mať 12-mesačnú časovú exkluzivitu.

Silent Hill 2 screenshot 4

Silent Hill 2 beží na Unreal Engine 5 a poznáme HW požiadavky

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry