Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Rumor: Tragikomédia menom Skull and Bones pokračuje, hra zrejme nevyjde ani tento rok

Nekonečný príbeh v podaní Ubisoftu píše ďalšie dejstvo.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Skull and Bones

Znie to neuveriteľne, no vývoj hry Skull and Bones sa začal ešte v roku 2013! Projektu, ktorý svoju prvotnú inšpiráciu našiel v hre Assassin's Creed IV: Black Flag totižto reálne hrozí, že nevyjde ani v roku 2023!

Uznávaný insider Tom Henderson z portálu Insider Gaming mal tú možnosť sa rozprávať s viacerými playtestermi, ktorí mali tú možnosť si Skull and Bones nedávno zahrať. A veru, nadšení z hry vôbec nie sú. 

Skull and Bones game wallpaper

Po odklade Skull and Bones, Ubisoft ukázal 30 minút z hrania

Z viac ako desiatich vyspovedaných playtesterov sa našli dvaja s pozitívnymi komentármi o hre. Avšak, celkový pocit u tých, ktorí hru hrali, je, že stále nejde o nič výnimočné.

Dvaja vývojári a aj očití svedkovia hovoria, že by sa vôbec nečudovali, ak by hra vyšla až v druhej polovici roka. A aj to sa podľa nich bavíme o najskoršom možnom termíne. Skull and Bones dokonca aj teraz obsahuje game-breaking bugy. A to hra mala po rokoch odkladov vyjsť v Novembri minulého roka. Medzičasom hru odložili na Marec, ale už ani to neplatí, keďže hru v Januári presunuli na vydanie niekde medzi Aprílom 2023 a Marcom 2024.

O tom, že s hrou sú závažnejšie problémy, ako sa Ubisoft snaží vykresliť, svedčia aj nedávne udalosti okolo hands-on preview eventu pre média. Ten bol naplánovaný na začiatok Februára. Avšak, ako to už býva v prípade tejto hry zvykom, bol odložený.

Ubisoft by na hru zrejme najradšej zabudol, ale...

Mnohí sa po toľkých rokoch pýtajú, Prečo sa Ubisoft na Skull and Bones po toľkých rokoch trápenia jednoducho nevykašle? Odpoveď je jednoduchá - nemôže. Ubisoft mal totižto od Singapurskej vlády dostať pomerne štedré dotácie. Výmenou za to prijal nových zamestnancov v štúdiu Ubisoft Singapur a zároveň sa zaviazal, že do pár rokov vydá novú IP. Ak by hru zrušil, peniaze by musel vrátiť. Čo po toľkých rokoch a vynaložených prostriedkoch zrejme nevonia nikomu vo vedení firmy. Až sa tak zdá, že v tejto fáze je jednoduchšie hru ako tak dokončiť, vydať a jednoducho na ňu zabudnúť.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry