Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Silent Hill: Ascension vyjde už koncom mesiaca

Vyzerá to tak, že autori Silent Hill: Ascension dátum vydania leakli na Google Play.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Silent Hill: Ascension

Bude tomu rok, čo Konami usporiadalo veľký Silent Hill event, počas ktorého ohlásilo viacero noviniek. Zrejme tou najväčšou je kompletný Unreal Engine 5 remake hry Silent Hill 2No ohlásené boli aj ďalšie projekty, ako napríklad Silent Hill f či Silent Hill: Townfall.

Ohlásený bol aj Silent Hill: Ascension, akýsi hybrid medzi seriálom a hrou. Totižto, ide o CGI hranú sériu, ktorá bude naživo streamovaná na internete. Avšak, v istých momentoch sa do deja budú môcť zapojiť aj hráči/diváci, ktorý v priamom prenose budú mať možnosť ovplyvniť smerovanie deja.

Nepôjde teda o interaktívnu príbehovku na spôsob Detroit: Become Human či Life is Strange. V prípade Ascension to bude komunitný zážitok.

Silent Hill 2 logo

Sleduj prvý trailer na remake Silent Hill 2

A ako to bude fungovať? Každý deň by diváci/hráči mali dostať niekoľko minút z príbehu, ktorý budú môcť ovplyvniť. No a na konci týždňa autori vydajú tieto scény všetky dokopy, v podstate ako epizódu Silent Hill seriálu. Viac o princípoch tohto pomerne záhadného projektu sa môžete dozvedieť v interview od Polygonu.

Každopádne, až do dnes sme nepoznali dátum vydania. Ten si zrejme leakli sami vývojári, keď updatovali svoju Google Play stránku. Podľa nej totižto seriál/hra vyjde presne na Halloween, 31. Októbra 2023.

Ako asi sami tušíte z riadkov vyššie, o seriály/hre toho stále veľa nevieme. Určite nás však sledujte aj naďalej, akonáhle budeme vedieť viac pdrobností, budeme vás informovať. Zaregistrujte sa u nás, dajte Silent Hill: Ascension follow a všetky články tak nájdete vo svojom personalizovanom feede!

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Silent Hill: Ascension - Trailer

Silent Hill: Ascension - Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry