Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Slovenský Way of the Hunter dostane expanziu s Aljaškou

Spoznáte úchvatné zákutia Aljašky a jej rozmanitú divokú prírodu.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

04. Február 2023

Way of the Hunter Aurora Shores DLC Key Art

Vašou úlohou, ako čerstvo vyštudovanej strážkyne prírody, je chrániť prírodné zdroje Aljašky. Ponoríte sa do neskrotnej divočiny, v ktorej máte možnosť stretnúť sa so 14 rôznymi živočíchmi, od medveďa hnedého kodiaka až po jelene wapiti západoamerické a ďalšie.

Titulný obrázok Youtube videa

Ako strážca bude vašou zodpovednosťou, aby ste dozerali na krehký ekosystém, kontrolou populácie určitých druhov v prospech ostatných. Objavíte rozmanité krásy a biotopy otvoreného sveta Aurora Shores, od zelených trávnatých nížin po vrcholy hôr Nianuk Rise a rozľahlý dažďový prales Aivuk.

S DLC Aurora Shores prichádza aj bezplatný obsahový patch pre základnú hru Way of the Hunter, ktorý prináša novú triedu zbraní: Kuše! Ide o zbrane dokonalo uspôsobené na tichý lov, aby ste nerušili ostatné zvieratá v okolí.

Way of the Hunter - Aurora Shores DLC bude onedlho dostupné na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X|S v cene 9.99 €. Podmienkou je vlastniť základnú hru Way of the Hunter. Hra Way of the Hunter je k dispozícii na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X|S za 39.99 €.

Úplne zadarmo je však DLC UTV, ktoré bolo vydané 19. januára, prevziať si ho môžete na Steame, na Xbox aj PlayStation Store. 

Hlavné znaky Way of the Hunter - Aurora Shores:

  • 14 majestátnych druhov zvierat, s ktorými sa môžete stretnúť
  • nové územie na objavovanie - Aurora Shores ponúka rozsiahlu oblasť s veľkosťou 64 km2
  • Nové typy prostredia: vychutnajte si dažďové pralesy alebo zamrznuté vrcholy hôr
  • Nová dejová línia, ktorú môžete sledovať: prevezmite povinnosti strážkyne divokej prírody
Way-of-the-Hunter-Recenzia-PC

Way of the Hunter - Recenzia

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články