Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

So Skull and Bones to stále nevyzerá dobre, unikli screenshoty

Ubisoft si nemôže dovoliť vývoj zrušiť.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Skull and Bones Screenshot 1_065637

Skull and Bones je jednou z mnohých hier, ktoré v Ubisofte trpia vo vývojárskom pekle. Nekompetentný manažment firmy má na krku niekoľko hier, ktorých vydanie je v nedohľadne, okrem Skull and Bones napríklad Beyond Good & Evil 2, Prince of Persia Remake, Xdefiant alebo The Division Heartland.

O Skull and Bones sa však objavili nové, veľmi stručné informácie. Na Reddit niekto zavesil screenshoty z hry s komentárom: "Po toľkých odkladoch to nevyzerá dobre, od kamarátovho kamaráta som počul, že hra možno tento rok ani nevyjde a s každým ďalším mesiacom vyzerá zrušenie pravdepodobnejšie :("

Ubisoft Singapore hru Skull and Bones začal vyvíjať v roku 2013 a oficiálne bola oznámená v roku 2017. V tom čase Ubisoft predviedol nie len trailery, ale aj gameplay a hra mala vyjsť v roku 2018. Odvtedy bol jej vývoj reštartovaný.

Pravdou však je, že Ubisoft si nemôže jej zrušenie dovoliť. Na vývoj hry totiž získala granty od vlády v Singapure, čo firmu právne zaväzuje hru vydať a využiť peniaze na pracovné miesta. V prípade, že by sa tak nestalo, by musela firma zaplatiť pokutu.

Ubisoft chystá svoj showcase na 12.6.2023, takže sme zvedaví, koľko z oznámených projektov sa dostane z vývojárskeho pekla.

XDefiant Game Wallpaper

Ubisoft prekopal XDefiant, teraz je to priama konkurencia COD

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry