Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Šok! Vydanie Dead Island 2 znovu posunuté!

Táto správa vás však poteší!

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

13. Február 2023

Dead Island 2 Wallpaper

Dead Island 2, sequel k zombie FPS akcii z roku 2011, mal pôvodne vyjsť v roku 2015. Vydať ho malo štúdio Yager. V tom roku však Yager vývoj opustilo a v roku 2016 vývoj prebralo štúdio Sumo Digital. V roku 2019 vývoj prebralo štúdio Dambuster, ktoré patrí Deep Silver. 

Minulý rok bola hra oznámená úplne nanovo a v tomto traileri vyzerala fantasticky. Taká kombinácia GTA a Dying Light, vo farebnejšom štýle. Dátum vydania bol stanovený na 3.2.2023.

V Novembri 2022 však vývojári hru odložili o ďalšie tri mesiace, takže nový dátum vydania bol stanovený na 28.4.2023. 

Dnešná správa však poteší všetkých fanúšikov zombie žánru a hlavne tých, ktorí na Dead Island 2 čakajú celé tie roky. Hra je totiž konečne hotová, vo fáze gold a vyjde o týždeň skôr!

Nový dátum vydania je teda 21.4.2023 a my sa už teraz nevieme dočkať na poriadnu zombie FPS akciu, ktorú Dead Island 2 sľubuje. Vyjsť by mala na platformy PC, PlayStation 5, Xbox Series S a X. Všetko o hre nájdete tu

Dead Island 2 Wallpaper

Pozrite si novú ukážku hrania Dead Island 2

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články