Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Sony predstavilo PC verziu Marvel’s Spider-Man Remastered + HW požiadavky

Máme trailer + screenshoty.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Spider-Man-Remastered-PC-Screenshot-1

Sony sa chystá na vydanie ďalšej extrémne populárnej PlayStation hry na PC. Je ňou nedávno oznámený Marvel’s Spider-Man Remastered - remasterovaná prvá hra v sérii od Insomniac Games. Hra bola na PC oznámená v Júni tohto roka.

PC verzia samozrejme prichádza s radou technických vylepšení. Vývojári teda zapracovali napríklad ray-tracing, ktorý prišiel aj do PlayStation verzie po vydaní. Na rozdiel od PS verzie však hra bude obsahovať aj nový ray-tracing režim s vysokým rozlíšením odrazov.

Titulný obrázok Youtube videa

Nebude chýbať ani Nvidia DLSS - supersampling od Nvidie, ku ktorému však potrebujete karty rady RTX. Spolu s DLSS prichádza aj antialiasing technológia Nvidia DLAA.

Marvel’s Spider-Man Remastered bude podporovať aj ultraširoké rozlíšenia, ako môžete vidieť na screenshote nižšie. Ide o pomery strán 21:9 a dokonca aj 32:9 a to aj na viacerých monitoroch.

PC hráči budú mať k dispozícii aj množstvo grafických nastavení. Sony dnes vydalo aj HW požiadavky a to aj s popisom, na akom rozlíšení a pri akom FPS vám hra na zostave pobeží.

Hra Marvel’s Spider-Man Remastered vyjde na Steame aj na Epic Games Store už 12.8.2022. Ako poslednú informáciu treba uviesť, že vďaka predobjednávke si odomknete tri obleky. Jedným z nich je oblek z filmu Avengers: Infinity War.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry