Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Sony vraj chystá film Bloodborne, už má producenta aj scenáristu

A sú to známe mená.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
20231105_082803

Investície Sony do filmov podľa herných značiek pomaly naberajú na obrátkach. Po relatívnom úspechu filmu Uncharted s Tomom Hollandom v úlohe Nathana Drakea, prvé priečky sledovanosti vybojoval aj seriál The Last of Us.

Firma následne spustila aj seriál Twisted Metal a film Gran Turismo a začala produkciu na seriáloch God of War a Horizon. Tiež začali práce na filmoch Days Gone a Ghost of Tsushima, o ktorých ale doteraz vieme len veľmi málo detailov.

Fallout TV seriál dátum premiéry

TV seriál Fallout spoznal dátum premiéry

Nové správy hovoria o filme podľa hry Bloodborne

Zo zdrojov blízkych PlayStation Productions prišla správa, že Sony chystá aj film Bloodborne. Hlavným producentom filmu má byť Lorenzo Di Bonaventura, ktorý predtým pracoval na filmoch Transformers a G. I. Joe.

Hlavným scenáristom Bloodborne má byť Darren Lemke. Ten napísal príbehy filmov Shazam!, Gemini Man, The Wheel of Time, Goosebumps, Shrek Forever After, Jack the Giant Slayer, The Parts You Lose, aj Turbo.

Na internete sa objavil aj údajný popis filmu:

"Bloodborne sleduje postavu hráča, lovca, v schátralom gotickom meste Yharnam inšpirovanom viktoriánskou érou, ktorého obyvatelia sú postihnutí krvou prenášanou chorobou, ktorá mení obyvateľov nazývaných Yharnamiti na desivé beštie. Hráčova postava sa pokúša nájsť zdroj nákazy a počas boja s beštiami a kozmickými bytosťami odhaľuje tajomstvá mesta."

O hre Bloodborne a jej sequeli sme od roku 2015 v podstate nič oficiálne nepočuli a všetko ostatné boli len želania hráčov.

Ak teda Bloodborne film skutočne vznikne, my veríme, že hlavný hrdina zomrie minimálne 200-krát a bude sa trápiť pri súbojoch s bossmi.

Dave Bautista Gears of War Movie

Netflix oznámil film Gears of War aj animovaný seriál

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry