Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Toto je momentálne najsledovanejší seriál v Česku a na Slovensku!

Novinka od Amazonu a Bethesdy sa podarila.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Fallout TV seriál CZ SK

Nový televízny seriál podľa hernej série Fallout žne úspech všade, kde sa dá. Fanúšikovia hier Fallout ako aj kritici chvália skvelé seriálové spracovanie, na ktorom sa okrem Amazonu podieľal aj Todd Howard a Bethesda Game Studios. 

Seriál Fallout (karta seriálu) je aj dnes totálne najsledovanejším seriálom na všetkých streamovacích platformách. Server Justwatch neustále aktualizuje rebríček popularity filmov aj seriálov, na ktorých čele stojí práve Fallout. 

Fallout si diváci v Česku a na Slovensku obľúbili aj vďaka veľmi podarenému českému dabingu. Aj ten vznikal na základe zaužívaných výrazov, ktoré dobre poznáme z komunitných prekladov hier Fallout. Hlavnej hrdinke Elle Purnell, ale aj Waltonovi Gogginsovi a Aaronovi Motenovi, navyše český dabing skvele sedí. 

Hneď za Falloutom sa v rebríčku najsledovanejších seriálov nachádzajú skvelý 3 Body Problem, Shogun, Ripley alebo The Gentlemen. 

Fallout je dostupný na platforme Prime Video, ktorej predplatné stojí 6 eur mesačne. Prvých sedem dní však môžete službu využívať úplne zdarma. 

Seriál Fallout nakopol aj predaje starších hier v tejto sérii. Všetky totiž narástli behom víkendu o stovky percent a Fallout 76, multiplayerová hra plná nového obsahu, dosiahla v nedeľu nový rekord v počte hráčov naraz. Cez víkend ju hralo na Steame viac ľudí, ako kedykoľvek predtým. 

Amazon už viac-menej potvrdil natáčanie druhej série, ktorá divákov zavedie na dobre známe miesto.

All major fallout games

Seriál Fallout oživil všetky hlavné hry, narástli o stovky percent

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry