Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Ubisoft chystá ešte ďalšie štyri hry Assassin's Creed

Celkovo ich má vo vývoji asi desať.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Assassins-Creed-Infinity

Zdá sa, že pre Ubisoft existuje len jediná modla - Assassin's Creed. Po megaúspechu Valhally (zarobila cez miliardu dolárov) sa Ubisoft rozhodol investovať všetky zdroje do ďalšich hier Assassin's Creed.

Podľa nepotvrdených dostupných informácií insiderov, Ubisoft má v príprave ešte ďalšie štyri hry Assassin's Creed, ktoré neboli oznámené. Niektoré z nich sú len v papierovom štádiu vývoja, teda v úplne prvej fáze, kedy sa len spisuje koncept a dizajn hry. Vývojári totiž majú kopec práce s hrami, ktoré už boli oznámené a treba ich dokončiť.

Project Nebula je hra, za ktorou stojí tím vývojárom z Ubisoft Sofia, ktorí vyvíjali Assassin’s Creed 3: Liberation a Assassin’s Creed Rogue. Nebula sa má odohrávať v Indii, v okolí stredozemného mora a u Aztékov.

Project Raid má byť free-to-play hra pre štyroch hráčov. Project Echoes je zase čisto multiplayerový projekt, ktorý má využívať cloudové technológie.

Assassin’s Creed Codename JADE

Unikli prvé zábery z Assassin's Creed Codename: Jade

Doteraz neoznámený Assassin’s Creed Nexus má byť odhalený už na E3 tento rok a pôjde o VR titul. Ubisoft rovno zvažuje aj Nexus 2, ktorý bude pokračovať v príbehu jednotky.

No a o hrách Assassin’s Creed Mirage, Codename RED, Codename HEXE, Codename JADE si môžete prečítať v tejto našej novinke.

Assassins-Creed-Infinity

Ubisoft chystá toľko Assassin’s Creed projektov, že si vyberie každý

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry