Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Ubisoft chystá ešte ďalšie štyri hry Assassin's Creed

Celkovo ich má vo vývoji asi desať.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

27. Február 2023

Assassins-Creed-Infinity

Zdá sa, že pre Ubisoft existuje len jediná modla - Assassin's Creed. Po megaúspechu Valhally (zarobila cez miliardu dolárov) sa Ubisoft rozhodol investovať všetky zdroje do ďalšich hier Assassin's Creed.

Podľa nepotvrdených dostupných informácií insiderov, Ubisoft má v príprave ešte ďalšie štyri hry Assassin's Creed, ktoré neboli oznámené. Niektoré z nich sú len v papierovom štádiu vývoja, teda v úplne prvej fáze, kedy sa len spisuje koncept a dizajn hry. Vývojári totiž majú kopec práce s hrami, ktoré už boli oznámené a treba ich dokončiť.

Project Nebula je hra, za ktorou stojí tím vývojárom z Ubisoft Sofia, ktorí vyvíjali Assassin’s Creed 3: Liberation a Assassin’s Creed Rogue. Nebula sa má odohrávať v Indii, v okolí stredozemného mora a u Aztékov.

Project Raid má byť free-to-play hra pre štyroch hráčov. Project Echoes je zase čisto multiplayerový projekt, ktorý má využívať cloudové technológie.

Assassin’s Creed Codename JADE

Unikli prvé zábery z Assassin's Creed Codename: Jade

Doteraz neoznámený Assassin’s Creed Nexus má byť odhalený už na E3 tento rok a pôjde o VR titul. Ubisoft rovno zvažuje aj Nexus 2, ktorý bude pokračovať v príbehu jednotky.

No a o hrách Assassin’s Creed Mirage, Codename RED, Codename HEXE, Codename JADE si môžete prečítať v tejto našej novinke.

Assassins-Creed-Infinity

Ubisoft chystá toľko Assassin’s Creed projektov, že si vyberie každý

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Ubisoft chystá toľko Assassin’s Creed projektov, že si vyberie každý

Ubisoft chystá toľko Assassin’s Creed projektov, že si vyberie každý

Veľký prehľad toho, čo vlastne Ubisoft plánuje.