Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Ubisoft mal mať v príprave aj battle-royale hru Watch Dogs

Leak naznačuje množstvo detailov.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Watch Dogs game wallpaper

Len nedávno sme sa dozvedeli, že francúzsky vydavateľ Ubisoft zrušil veľké množstvo live-service hier, ktoré mal v prípade. Firma zaspala dobu a takmer z každej značky chceli mať aj battle-royale. Jednou zo zrušených battle-royale hier mal byť aj Watch Dogs.

Ubisoft office

Rumor: Ubisoft mal v istom momente pracovať až na 12 battle royal hrách naraz

Na anonymnom fóre 4chan sa totiž objavil teraz už zmazaný post o battle-royale hre Watch Dogs. Pravosť týchto tvrdení tak nie je možné overiť a tak ich berte s veľkou rezervou. Možno je to len výplod nejakého fanúšika.

Watch Dogs battle royale sa mal odohrávať v Tokyu

Podľa leaku sa hra volala Watch Dogs.EXE a odohrávať sa mala v hernej verzii mesta Tokyo, v Japonsku. Mapa však nebola veľká, zhruba ako Camden vo Watch Dogs: Legion. V príprave však boli aj ďalšie mapy, napríklad Toronto a Paríž, ktoré by prišli neskôr po vydaní hry.

Hráči by battle royale zápas začínali s jednou schopnosťou - zmeniť sa na NPC postavy. Hráči by takto prechádzali Tokyom, tvárili sa ako NPC a zbierali lepšie zbrane, vybavenie a hackerské schopnosti.

Na mape mali byť stovky ďalších NPC, medzi ktorých by hráči mohli zapadnúť. Ak by nejaký hráč zabil NPC, bol by na neho vydaný zatykač a upozornenie pre všetkých ostatných hráčov v lobby až na tri minúty. Celkovo malo byť na jednej mape až 50 hráčov.

Oblasť mapy sa mala postupne zmenšovať

Akou už v battle royale hrách býva zvykom, aj tu sa herná mapa mala zmenšovať. Kto by sa dostal mimo kruhu, jeho schopnosť zmeniť sa na NPC by bola prerušená a NPC polícia CTOS by ho začali prenasledovať.

Hráči mali mať k dispozícii zbrane ako Stun gun, brokovnicu, SMG, sniperku a samopal. Pre zbrane bolo vytvorených okolo 25 skinov. Svoje skiny by však dostali aj postavy, mobil a nechýbali ani hackovacie animácie a schopnosti.

Pre postavy boli v príprave skiny z ďalších hier od Ubisoftu, napríklad Aiden Pierce z Watch Dogs, Kassandra z Assassin's Creed 4, Sledge z Rainbow Six a Antón Castillo z Far Cry.

Hra mala vznikať spolu s Ghost Recon Frontline a The Division Heartland. Frontline je dnes už zrušená hra.

The Crew Motorfest

Ubisoft oznámi The Crew Motorfest, tretí diel v sérii The Crew

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry