Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Ubisoft mal mať v príprave aj battle-royale hru Watch Dogs

Leak naznačuje množstvo detailov.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

06. Február 2023

Watch Dogs game wallpaper

Len nedávno sme sa dozvedeli, že francúzsky vydavateľ Ubisoft zrušil veľké množstvo live-service hier, ktoré mal v prípade. Firma zaspala dobu a takmer z každej značky chceli mať aj battle-royale. Jednou zo zrušených battle-royale hier mal byť aj Watch Dogs.

Ubisoft office

Rumor: Ubisoft mal v istom momente pracovať až na 12 battle royal hrách naraz

Na anonymnom fóre 4chan sa totiž objavil teraz už zmazaný post o battle-royale hre Watch Dogs. Pravosť týchto tvrdení tak nie je možné overiť a tak ich berte s veľkou rezervou. Možno je to len výplod nejakého fanúšika.

Watch Dogs battle royale sa mal odohrávať v Tokyu

Podľa leaku sa hra volala Watch Dogs.EXE a odohrávať sa mala v hernej verzii mesta Tokyo, v Japonsku. Mapa však nebola veľká, zhruba ako Camden vo Watch Dogs: Legion. V príprave však boli aj ďalšie mapy, napríklad Toronto a Paríž, ktoré by prišli neskôr po vydaní hry.

Hráči by battle royale zápas začínali s jednou schopnosťou - zmeniť sa na NPC postavy. Hráči by takto prechádzali Tokyom, tvárili sa ako NPC a zbierali lepšie zbrane, vybavenie a hackerské schopnosti.

Na mape mali byť stovky ďalších NPC, medzi ktorých by hráči mohli zapadnúť. Ak by nejaký hráč zabil NPC, bol by na neho vydaný zatykač a upozornenie pre všetkých ostatných hráčov v lobby až na tri minúty. Celkovo malo byť na jednej mape až 50 hráčov.

Oblasť mapy sa mala postupne zmenšovať

Akou už v battle royale hrách býva zvykom, aj tu sa herná mapa mala zmenšovať. Kto by sa dostal mimo kruhu, jeho schopnosť zmeniť sa na NPC by bola prerušená a NPC polícia CTOS by ho začali prenasledovať.

Hráči mali mať k dispozícii zbrane ako Stun gun, brokovnicu, SMG, sniperku a samopal. Pre zbrane bolo vytvorených okolo 25 skinov. Svoje skiny by však dostali aj postavy, mobil a nechýbali ani hackovacie animácie a schopnosti.

Pre postavy boli v príprave skiny z ďalších hier od Ubisoftu, napríklad Aiden Pierce z Watch Dogs, Kassandra z Assassin's Creed 4, Sledge z Rainbow Six a Antón Castillo z Far Cry.

Hra mala vznikať spolu s Ghost Recon Frontline a The Division Heartland. Frontline je dnes už zrušená hra.

The Crew Motorfest

Ubisoft oznámi The Crew Motorfest, tretí diel v sérii The Crew

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Ubisoft ako prvý oznámil použitie AI na generovanie textov NPC postáv, Ghostwriter

Ubisoft ako prvý oznámil použitie AI na generovanie textov NPC postáv, Ghostwriter

Budúcnosť je tu.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Ubisoft na letošní E3 bude

Ubisoft na letošní E3 bude

Pokud se ovšem výstava uspořádá

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Watch Dogs ešte ani nevyšiel a PC hráči ho už modujú

Watch Dogs ešte ani nevyšiel a PC hráči ho už modujú

A vychádzajú nám prvé fantastické screenshoty v plnom rozlíšení.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom PC je už najziskovejšou platformou Ubisoftu

PC je už najziskovejšou platformou Ubisoftu

Najmä digitálny obsah na predáva na PC lepšie, ako na PS4.