Posledná epizóda

CH Podcast #46 - The Game Awards 2022, Need for Speed Unbound, Xbox zdražuje, Vianoce v redakcii

17. December 2022

Opäť je tu nová epizóda vášho obľúbeného CentrumHer Podcastu! Dnes s malou zmenou, kedy sa vám namiesto Veroniky prihovára Dominik!

Podcastu dominuje téma The Game Awards 2022. Išlo o najväčšiu videohernú akciu roka a preto je len logické, že sme jej venovali toľko času.

Neobišli sme však ani nové Need for Speed Unbound, ktoré si Dominik a Lukáš zahrali, takže sa mali o čom rozprávať. 

Zastavili sme sa aj pri zdražovaní hier pre Xbox. A ako inak, táto debata sa zvrhla na dišputu o Xbox Game Passe (už zase ?)

Unikla mapa aj prvé screenshoty z Need For Speed 2022

NFS 2022 má vyjsť tento rok.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

23. Apríl 2022

Need-For-Speed-2022-Screenshot-1

Spoločnosť Electronic Arts minulý rok odložila vydanie Need for Speed, pretože vývojárov z Criterion presunula pomáhať s dokončením Battlefield 2042. Po vydaní tej nepodarenej hry sa vrátili k NFS a to je naplánované na vydanie v Septembri/Októbri 2022.

Začínajú sa objavovať aj prvé detaily o tom, ako bude hra vyzerať. Leaknuté obrázky sa objavili na Discorde, neskôr sa rozšírili na Twitter aj Reddit.

Takto vyzerá mapa z hry Need for Speed 2022

Ide napríklad o kompletnú mapu hry. Nové NFS 2022 sa má odohrávať v Lake Shore City, spracované podľa Chicaga. Prečo je na mape mesto rozdelené na sekcie zatiaľ nevieme. Samozrejme, nejde o oficiálne ani potvrdené informácie a všetko treba zatiaľ brať s rezervou. Spoločnosť EA totiž z novej hry ešte takmer nič oficiálne neoznámila.

Objavili sa aj screenshoty z hrania. Na nich je vidieť UI, ako minimapu, tachometer ale aj dve herné meny. Jedna bude pravdepodobne predstavovať kredity, tá druhá prémiové peniaze na mikrotransakcie.

Titul by mal vyjsť na konzoly PlayStation, Xbox aj na PC ešte v roku 2022.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články