Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Uniklo šesť hodín z hrania Dead Space Remake

Recenzenti už hrou prechádzajú.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

22. Január 2023

Dead Space Remake

Nezastaviteľný trend leakov postihol aj Dead Space remake. Dnes na internet unikli celé hodiny z hrania novinky od EA Motive, hoci hra vychádza až 27.1.2023. Hoci ide o hru, ktorej príbeh sme si mali možnosť vychutnať už v roku 2008, mnoho hráčov ju bude hrať vôbec po prvý krát. 

Najmä vývojárov musí mrzieť, že z celej hry uniklo už viac ako 6 uvodných hodín. Samozrejme, videá tu postovať nebudeme, kto chce si ich nájde. Avšak Dead Space je hrou, ktorá si zakladá na prekvapeniach, na jump scaroch a keď si to niekto pozrie dopredu, môže si pokaziť zážitok. 

Leaky uniknuté na internet sú po francúzsky, takže EA pravdepodobne nebude mať problém dohľadať si vinníka. Týpek hru streamoval a videá doteraz nie sú stiahnuté z netu.

Recenzie na remake Dead Space budú vydané pred spustením do predaja, teda v priebehu najbližších dní. Vaše tipy na priemerné skóre môžete napísať dole do komentára. My tipujeme, že EA Motive s Dead Space zaboduje po každej stránke a pôjde o lepšie zvládnutý horor, ako The Callisto Protocol. 

Dead Space Launch Trailer

Dead Space remake dostal svoj launch trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články