Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Vychádza The Last of Us Part I na PC, prinášame PC screenshoty aj launch trailer

The Last of Us Part I je vonku aj na PC.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
The Last of Us Part I PC Screenshot 7

Po megaúspešnom seriáli The Last of Us od HBO a PlayStation Productions je ten najlepší čas vrátiť sa do sveta The Last of Us a to v tej najlepšej možnej forme. Dnes totiž vychádza ultimátna PC verzia prvej hry, ktorá je definitívne tou najkrajšou z doteraz vydaných na PS4 aj PS5.

PC hráči sa dočkali vysokého frameratu, podpory AMD FSR 2.2, Nvidia DLSS a mnohých grafických nastavení. Textúry boli vylepšené pre 4K rozlíšenie a hra podporuje aj ultrawide monitory s pomerom strán 32:9.

The-Last-of-Us-Part-I-Recenzia

The Last of Us Part I - Recenzia

PC verzia podporuje aj DualSense ovládač od PS5 a tak si môžete vychutnať všetky fíčury, ktoré podporuje konzolová verzia. 

Nižšie nájdete launch trailer The Last of Us Part I na PC a pridali sme k tomu aj prvé screenshoty z PC verzie v 4K rozlíšení. Jakub sa pustil do recenzie. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články