Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Vyšlo Peppa Pig: World Adventures, ašpirant na hru roka

Neprekonateľné dobrodružstvá prasiatka Peppa.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Peppa Pig World Adventures Screenshot 2

Outright Games, známy vydavateľ detských hier, dnes v spolupráci so spoločnosťou Hasbro uvádza do predaja hru Peppa Pig: World Adventures na Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch a PC. V tejto novej interaktívnej príbehovej hre sa fanúšikovia môžu pridať k Peppe na jej životnej ceste a postaviť si dom v jej susedstve.

Hra je inšpirovaná niekoľkými mimoriadne populárnymi epizódami zo seriálu, môžete cestovať lietadlom, autobusom alebo loďou a navštíviť niektoré z najznámejších miest na svete vrátane New Yorku, Hollywoodskeho bulváru, Eiffelovej veže v Paríži, Buckinghamského paláca v Londýne a mnohých ďalších.

Titulný obrázok Youtube videa

Svet môžete objavovať s celým radom nového oblečenia a doplnkov, budete plniť ešte viac úloh a minihier ako kedykoľvek predtým. Fanúšikovia stretnú nie len nové postavy ale cestou narazia aj na známe tváre z univerza Peppa.

Hra obsahuje množstvo prvkov, ktoré ju sprístupnia aj hardcore hráčom, vrátane tutoriálov na začiatku, jednoduchým a intuitívnym menu a cez rozprávanie počas celej hry. Peppa Pig: World Adventures obsahuje množstvo ľahkých a jednoduchých mechaník, ktoré vyžadujú náhodné tlačidlá na ovládači, takže ich zvládnu aj deti.  

Hra Peppa Pig: World Adventures vychádza dnes na konzoly Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch a PC.

Peppa Pig World Adventures Trailer

Peppa Pig World Adventures, sequel k úspešnej hre má prvý trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry