Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Xbox mini chladnička vypredaná za 15 minút, scalperi ju predávajú za trojnásobok

Microsoft ju však ešte zaradí do predaja.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Xbox-Mini-Fridge

Microsoft včera spustil predobjednávky mini chladničky v tvare Xbox Series X. Najskôr to bolo len memečko - že Xbox Series X vyzerá ako chladnička, ale marketingový tím sa toho chytil a skutočne začal vyrábať mini chladničku pre fanúšikov Xboxu.

Do predobjednávky sa dostali kusy, ktoré by mali byť odoslané zákazníkom už v Decembri. Na stránkach online obchodov v USA, UK, v Poľsku a v ďalších krajinách bola mini chladnička vypredaná behom 15 minút. Väčšinu však znovu získali scalperi, ktorí sa už teraz snažia na nej zarobiť.

Na Ebay sa predáva aj po 300 dolárov, čo je 3x viac ako jej jej pôvodná cena. Microsoft si za ňu pýta len 99 dolárov, respektíve eur.

Dá sa kúpiť mini chladnička Xbox v Česku a na Slovensku?

Síce Microsoft neuvedie Xbox Mini Fridge do predaja v Česku a na Slovensku oficiálne tento rok, niektoré e-shopy pravdepodobne získajú pár kusov. Jedným z nich je Alza, ktorá chladničku zaradila do ponuky hneď po oznámení. Cenu chladničky uvedenú nemajú a je otázne, či ju budú predávať za odporúčanú cenu 99 euro, alebo sa na nej budú snažiť zarobiť.

Napríklad v Poľsku je chladnička dostupná na predobjednávku v obchodoch Gamestop, Micromania, a Amazon.pl za 499 zlotých. Obchod Toynk ju predáva za 139 eur, v čom je zarátaná doprava a daň.

Titulný obrázok Youtube videa

Microsoft Xbox Mini Chladničku prinesie na Český a Slovenský trh oficiálne až v roku 2022. V tomto roku ju bude možné predobjednať vo viacerých eshopoch za odporúčanú cenu 99 eur.

Všetko nasvedčuje tomu, že mini chladnička Xbox Series X bude tiež nedostatkovým tovarom.

Xbox-Series-X-Mini-Fridge-Price

Z memečka realita - Xbox začne predávať mini chladničku v tvare Xbox Series X

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry