Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Z memečka realita - Xbox začne predávať mini chladničku v tvare Xbox Series X

Chladnička príde do predaja čoskoro.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Xbox-Series-X-Mini-Fridge-Price

Keď Microsoft v roku 2019 odhalil prvý krát dizajn konzoly Xbox Series X, internetom sa začali okamžite šíriť memečka. Konzolu ľudia prirovnávali k čističke vzduchu či chladničke. Na túto vlnu naskočil aj Xbox a rozmery konzoly porovnal so skutočnou chladničkou.

Neskôr dal takú chladničku aj vyrobiť a dostalo ju niekoľko známych internetových influencerov. Na Twitteri tento rok prebiehalo hlasovanie o najlepšie brandové Tweety a Aaron Greenberg z Xbox marketingu napísal, že ak to hlasovanie vyhrá Xbox, začnú vyrábať Xbox Series X mini chladničku.

Xbox Mini Fridge bola oficiálne predstavená na E3 2021 a do predaja sa mala dostať do Vianoc 2021. A to sa stalo realitu, Xbox spúšťa predobjednávky už 19.10.2021 s tým, že prví majitelia sa k nej dostanú už v Decembri. Cena Xbox Series X Mini Fridge v USA je 99 dolárov a v Európe sa bude predávať za 99 eur.

Chladnička obsahuje aj USB port na napájanie vašich zariadení a LED svetlá, ktoré imitujú Xbox Series X. Dovnútra sa zmestí až dvanásť malých plechoviek vášho obľúbeného nápoja. Tomu sa hovorí Xbox and Chill.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry