Posledná epizóda

CH Podcast #47 - HiFi Rush, Dead Space Remake, Seriál The Last of Us a Tragédia menom Skull and Bones

02. Február 2023

V našej najnovšej epizóde CentrumHer Podcastu sme začali krátkou rozpravou o The Day Before. Posledné kroky vývojárov totižto robia z nášho staršieho Face2Face článku ba priam až prorocký kúsok.

Vynechať sme nemohli ani hit nedávnych dní - HiFi Rush, ktorý Bethesda vydala v podstate z minúty na minútu. Lukáš sa podelil o svoje dojmy z tejto hry. No v posledných dňoch hral aj Dead Space Remake a tak porozprával čo-to aj o ňom.

Samozrejme, obísť sme nemohli ani seriál The Last of Us, ktorý aktuálne láme rekordy a dočkal sa aj potvrdenia druhej série. A nakoniec sme sa zasmiali na tragikomédií, ktorú v posledných mesiacoch predvádza Ubisoft, najme v súvislosti s hrou Skull and Bones.

Z memečka realita - Xbox začne predávať mini chladničku v tvare Xbox Series X

Chladnička príde do predaja čoskoro.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

15. Október 2021

Xbox-Series-X-Mini-Fridge-Price

Keď Microsoft v roku 2019 odhalil prvý krát dizajn konzoly Xbox Series X, internetom sa začali okamžite šíriť memečka. Konzolu ľudia prirovnávali k čističke vzduchu či chladničke. Na túto vlnu naskočil aj Xbox a rozmery konzoly porovnal so skutočnou chladničkou.

Neskôr dal takú chladničku aj vyrobiť a dostalo ju niekoľko známych internetových influencerov. Na Twitteri tento rok prebiehalo hlasovanie o najlepšie brandové Tweety a Aaron Greenberg z Xbox marketingu napísal, že ak to hlasovanie vyhrá Xbox, začnú vyrábať Xbox Series X mini chladničku.

Xbox Mini Fridge bola oficiálne predstavená na E3 2021 a do predaja sa mala dostať do Vianoc 2021. A to sa stalo realitu, Xbox spúšťa predobjednávky už 19.10.2021 s tým, že prví majitelia sa k nej dostanú už v Decembri. Cena Xbox Series X Mini Fridge v USA je 99 dolárov a v Európe sa bude predávať za 99 eur.

Chladnička obsahuje aj USB port na napájanie vašich zariadení a LED svetlá, ktoré imitujú Xbox Series X. Dovnútra sa zmestí až dvanásť malých plechoviek vášho obľúbeného nápoja. Tomu sa hovorí Xbox and Chill.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články