Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Xbox sa na Showcase nechystá ukazovať CGI trailery

Nebude sľubovať ani vydania "najbližších 12 mesiacov"

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Xbox Game Showcase a Starfield Direct

Sony sa po poslednej predvádzačke State of Play nevyhlo kritike za to, že väčšinu svojch nových hier oznámili len cez CGI trailery (niektoré o hre nepovedali vôbec nič). Tieto trailery navyše prišli bez bližšieho dátumu vydania a hráči nemajú ani predstavu, ako bude vyzerať hra v gameplayi.

Aaron Greendberg z marketingového tímu Xboxu približuje plány na Xbox konferenciu, ktorá sa bude konať v nedeľu, 11 Júna 2023. Tvrdí, že vo svojej showcase nebudú ukazovať first-party hru cez CGI trailer v plnej dĺže. Ich trailery budú buď in-game gameplay, in-engine, alebo to bude mix CGI a in-game.

Očakáva sa, že in-game video predstaví Hellblade 2 (ako vždy), ale prvý krát aj Avowed a in-engine by sa mal ukázať aj Fable.

Tiež sa vyjadril k tomu povestnému 12-mesačnému oknu vydávania svojich hier. Minulý rok na showcase ukázali množstvo hier, ktoré mali vyjsť na Xbox najbližších 12 mesiacov. Medzi nimi napríklad Starfield, Forza a Stalker 2. Ani jedna z týchto AAA hier nakoniec do 12. mesiacov od showcase nevyšla. Tento krát nebudú sľubovať hry na najbližších 12 mesiacov.

Xbox Showcase + Starfield Direct sa konajú hneď po sebe, 11.6.2023 o 19:00 nášho času a to s českými aj slovenskými titulkami!

Xbox Game Showcase a Starfield Direct

Poznáme presný dátum a čas Xbox Games Showcase a Starfield Directu

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry