Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Akých vylepšení sa dočká prezentácia zápasu v hre EA Sports FC 24?

Nová simulácia pohybu dresu, vylepšené nasvietenie či cutscény a mnoho ďalších vylepšení na nás čaká v EA Sports FC 24.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
EA Sports FC 24 predvádza vylepšenú prezentáciu zápasu

EA po mnohých rokoch (doslova desaťročiach) mení názov hry FIFA na EA Sports FC. A tak, ako sa minulý rok chcela so značkou FIFA rozlúčiť v podobe najlepšej hry (naša recenzia na FIFA 23), tak chce značku EA Sports FC privítať v podobe čo najlepšej možnej hry. Aj preto sa zdá, že po rokoch pôjde o ročník, ktorý prinesie najväčšie množstvo vylepšení.

Už dávnejšie sme vám priniesli články, v ktorých sme vám predstavili vylepšenia hrateľnosti či kariérneho režimu. Dnes nám vývojári predstavujú vylepšenia v prezentácií samotného zápasu.

EA Sports FC 24 Cestina

EA Sports FC 24 vyjde v češtine

Vývojári v novom deep dive videu, ktoré nájdete nižšie, prezentujú napríklad novú simuláciu pohybu dresu. Jeho deformácia na tele futbalistov a futbalistiek tak bude zasa o niečo reálnejšia. Reálnejší budú aj samotní hráči a hráčky, nakoľko vylepšený bol aj Frosbite engine a nasvietenie.

Pribudnú aj nové animácie pred samotným zápasom, kde napríklad nebude chýbať pohľad do šatne. Zaujímavým osviežením bude aj pohľad z rozhodcových očí pri odpískaní priameho kopu. Dočkáme sa aj prestrihov, v ktorých vôbec po prvýkrát v histórií série uvidíme aj priamo komentátorov. Pôjde o ich 3D model vytvorený priamo pre hru. A keď je reč o komentátoroch, môžeme sa tešiť aj na novú dvojicu, ktorú tvoria Sue Smith a Guy Mowbray.

EA Sports FC 24 vychádza 29. Septembra 2023 na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S|X a Nintendo Switch.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom EA SPORTS FC 24 | Official Matchday Experience Deep Dive

EA SPORTS FC 24 | Official Matchday Experience Deep Dive

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry