Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

EA Sports FC 24 vyjde v češtine

FC 24 bude po česky, podobne ako FIFA.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
EA Sports FC 24 Cestina

Dnes spoločnosť Electronic Arts vydala nové deep dive video na režim kariéry FC 24, ktorý zo sebou prináša radikálne zmeny. Hráči tak dostanú ešte väčšiu kontrolu nad manažovaním svojho tímu, ale budú si môcť vybudovať kariéru ako jednotlivec, s pomocou agenta. Nakoniec sa možno dočkáte zlatej lopty, udeľovanej na galavečeri plnom futbalových hviezd. Ak vás zaujímajú tieto novinky, rozhodne odporúčame si pozrieť najnovšie video. 

EA Sports FC 24 Kariérny režim

EA Sports FC 24 predstavuje vylepšený kariérny režim

Fanúšikovia futbalových hier FIFA sa tak lúčia so značkou FIFA 24 na obale hry od EA Sports a prvítajú EA Sports FC 24. S množstvom zmien a noviniek sa však naskytuje otázka, či EA bude pokračovať s prekladom hry do češtiny. 

Čeština EA Sports FC 24 potvrdená

My sme sa pozreli na to, či bude aj nová futbalová hra od EA preložená do češtiny. Podľa všetkého, čeština FC 24 bude dostupná hneď na vydanie na všetkých platformách. České titulky tak nájdete v Steam verzii, EA Play verzii, na Epic Games Store, na konzolách Xbox a čeština bude aj na PlayStation verzii hry. 

Celkovo EA hru prekladá do 21 jazykov, z toho 13 jazykov dostane aj plný dabing. Novinkou v tomto roku je teda dabing do latinskej španielčiny, ktorý vo FIFA 23 nebol. EA tak bude pokračovať v zavedenom štandarde a české titulky budú samozrejmosťou. Ako môžete vidieť v posledom videu, alebo na screenshotoch nižšie, v hre bude okrem zápasov aj hromada textu, takže CZ titulky ocenia azda všetci (screenshoty z CZ verzie zatiaľ nemáme). 

Viac o hrách, ktoré vychádzajú v češtine, sa dozviete v našej samostatnej kategórii Češtiny

Spider-Man 2 Čeština CZ titulky

Čeština v Marvel's Spider-Man 2 na PS5 potvrdená!

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry