Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Atomic Heart trailer vám kompletne predstaví hru, aj v češtine

Vďaka tomuto videu sa dozviete všetko o Atomic Heart

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

02. Február 2023

Atomic-Heart-Screenshot-2

Atomic Heart vyzerá na jednu z absolútne najkrajších FPS hier tohto roka a možno aj posledných rokov. V novom, viac ako 8-minútovom traileri vám vývojári hru kompletne predstavia. Tento ruský Bioshock totiž vychádza už tento mesiac.

Atomic Heart sa odohráva vo fiktívnej verzii Sovietskeho zväzu v roku 1955. Vďaka vynálezu substancie polymér boli ľudia schopní už v tej dobe vytvoriť rôznych robotov, aby sa vyhli manuálnej práci. Spustenie robotického operačného systému Collective 2.0 bolo sabotované a roboti začali zabíjať ľudí.

Atomic-Heart-trailer

Ruský Atomic Heart priniesol na GamesCom najúžasnejší trailer

Major P3 zo spravodajskej služby bol vyslaný do komplexu 3826 aby zistil, čo sa stalo a možno zastavil apokalypsu. Hra sa odohráva v neuveriteľne prepracovaných, originálnych prostrediach vo fotorealistickej grafike.

Odporúčame si pozrieť celé video, je plné dychberúcich záberov z Atomic Heart. Pozrieť si ho môžete v češtine, české titulky pripravil prekladateľský tím Farflame.

Atomic Heart vyjde 21.2.2023 na PC, konzoly Xbox aj PlayStation 4 a 5. Hneď na vydanie ju nájdete aj v Game Passe na PC a Xboxe.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články