Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Diablo 4 bude mať ešte jednu betu, chce ňou rozbiť servery

Záťažový test pred vydaním

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Diablo IV Server Slam Beta_073540

Blizzardu pravdepodobne nestačilo, že počas uplynulej bety Diablo 4 museli hráči čakať niekoľko hodín v rade na servery. Chystá totiž ešte jednu krátku betu, do ktorej pozýva všetkých hráčov. Beta sa príznačne volá Server Slam a jej cieľom je naplno zaťažiť servery.

Beta Diablo IV Server Slam štartuje 12.5.2023 o 21:00 a končí 14.5.2023 o 21:00. Pobeží na všetkých platformách a bude aktivovaný aj cross-play a cross-progress.

Postavu, ktorú ste si vytvorili v predchádzajúcej bete však použiť nemôžete. Budete si tak musieť vytvoriť novú postavu a vylevelovať ju môžete aj do LVL 20.

Na mape sa objaví aj svetový boss Ashava. Prvý krát ho môžete stretnúť 13.5. o 18:00 a potom sa bude spawnovať každé tri hodiny. Keďže však hráči môžu dosiahnuť len max lvl 20, súboj bude ešte náročnejší.

Betu si môžete stiahnuť vopred. Na PS Store, Xbox Store aj Battle.net ju nájdete už 10.5.2023. Plnú hru si môžete kúpiť na eshope XGames.sk.

Diablo IV Wallpaper

Diablo 4 pobeží v 4K/60FPS na Xbox Series X

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články