Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Film Super Mario Bros. príde do kín skôr ako plánovali

Posunuli ho o dva dni.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

28. Február 2023

Super Mario Bros. Movie film premiéra

Ktosi nám na FB - myslím že to bola Veronika, napísala že nikdy nezažila, že sa vydanie hry posunulo dopredu o pár dní. Hovoríme o Dead Island 2, ktorého vydanie vývojári posunuli o týždeň skôr

No a dnes tu máme ďalší posun vydania, tento krát je to film The Super Mario Bros. Movie. Pôvodne mal prísť do kín už 7.4.2023, u nás v premiére vo štvrtok, 6.4.2023. Vydanie filmu v kinách však posunuli o dva dni skôr, takže film bude mať svetovú premiéru 5.4.2023!

To znamená, že aj u nás by sa mohlo vydanie filmu posunúť o dva dni skôr, napríklad na 4.4.2023, čo je Utorok. U nás však býva zvykom, že v Stredu bývajú predpremiéry a vo Štvrtok premiéry, tak som zvedavý, či sa vydanie posunie aj u nás. Podľa oficiálneho oznámenia sa však dátum posúva nie len v USA ale celkovo vo viac ako 60 krajinách sveta. 

Trailer na tento film si môžete pozrieť kliknutím na link nižšie. 

Super Mario Bros film trailer

Film The Super Mario Bros. dostal FANTASTICKÝ trailer!

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Film The Super Mario Bros. dostal FANTASTICKÝ trailer!

Film The Super Mario Bros. dostal FANTASTICKÝ trailer!

Fanúšikovia sa rozhodne majú na čo tešiť.