Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

HBO začne točiť 2. sériu The Last of Us začiatkom budúceho roka

Vyzerá to tak, že po niekoľkomesačnej pauze sa práce na seriáli The Last of Us znova rozbehli.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
The Last of Us TV Show

Začiatok roka na televíznych obrazovkách patril seriálu The Last of Us. PlayStation Productions spoločne s HBO natočilo obrovský hit. Veď máloktorý seriál sa môže pochváliť tým, že záver série sledovalo takmer dvakrát toľko ľudí, ako premiéru.

Práce na druhej sérií sa rozbehli prakticky okamžite po odvysielaní prvej série. Avšak, po pár dňoch prišiel štrajk a práce v celom Hollywoode sa prakticky na niekoľko mesiacov zastavili. Výnimkou nebol ani The Last of Us.

pedro-pascal-bella-ramsey-THE-LAST-OF-US-Season-1-Episode-9-Photo-Look-For-The-Light

Druhá séria The Last of Us sa radikálnejšie odkloní od hernej predlohy

Casey Bloys, šéf HBO, dnes potvrdil, že druhá séria sa začne natáčať začiatkom roka 2024. Seriál chýbal na prezentácií ponuky HBO pre rok 2024, takže tým sa zrejme nadobro potvrdzujú už dávnejšie slová o tom, že druhej série sa nedočkáme skorej, ako v roku 2025.

Neil Druckmann a Craig Mazin, tvorcovia seriálového The Last of Us, mali druhú sériu naplánovanú už pred štrajkom. Už dnes je jasné, že seriál bude vychádzať z hernej predlohy v podobe The Last of Us Part IIAvšak, od hry sa tentokrát odkloníme ešte viac. Teoreticky je možné, že väčšinu druhej série budeme sledovať udalosti, ktoré v hre ani len neboli, čiže to, čo sa odohrávalo medzi koncom prvej hry a začiatkom tej druhej.

A aké sú vaše očakávania od druhej série? Dajte nám vedieť dole do komentárov!

the-last-of-us-part-i-screenshot-06-en-17may22

Neil Druckmann: "Vieme, že fanúšikovia chcú The Last of Us Part 3"

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry