Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Ľudia hľadali Fortnite čiernu dieru aj na Pornube, o 9600% viac

Event zasiahol aj najväčšiu stránku pre dospelých.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

16. Október 2019

Fortnite Black Hole 1 pornube

Server PornHub sa podelil o štatistiky vyhľadávania počas posledných dvoch dní, kedy prestala existovať hra Fortnite. Po tom, čo v nedeľu vývojári nechali zmiznúť celú hru a všetkých hráčov v čiernej diere, internet zaplavili memečka na Fortnite. Na stránke pre dospelých rapídne vzrástol záujem vyhľadávania Fortnite a Čiernej diery.

Výraz Fortnite na stránke ľudia vyhľadávali o 150% viac, ako v bežný deň. Na web tiež prišlo o 10,6% viac hráčov vo večerných hodinách. Najvtipnejšou štatistikou je ale vyhľadávanie výrazu "Black Hole" na stránakch PornHub. Tento výraz ľudia vyhľadávali o 9640% viac ako v bežný deň. Ale to asi preto, že v bežný deň nikto nevyhľadáva čiernu dieru...skôr inú dieru.

Fortnite bol nedostupný takmer dva dni. Všetci hráči na planéte sa mohli len dívať do čiernej diery, ktorá pohltila všetko, vrátane menu hry. Momentálne už beží druhá kapitola Fortnite aj s novou mapou.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články