Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Seriál The Last Of Us zaznamenal druhý najväčší debut pre HBO od roku 2010

Viac zaznamenal len spin-off Hier o tróny, House Of The Dragon.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

17. Január 2023

The Last of Us seriál

Vyzerá to tak, že na seriálovú adaptáciu hry The Last of Us bola zvedavá poriadna kopa ľudí. Celkovo si prvú epizódu na vydanie zaplo 4.7 milióna ľudí. Ide tak o druhý najväčší debut na platforme HBO od roku 2010. HBO uvádza, že videnia na vydanie (prvých 24 hodín) tvoria 20 až 40 percent celkových videní danej epizódy. 

Aktuálny rekord drží spin-off pre seriál Hry o tróny, House Of The Dragon. Pri ňom si prvú epizódu na vydanie zaplo takmer 10 miliónov ľudí, konkrétne 9.986 milióna.

The Last of Us Serál vs Hra Porovnanie

Seriál The Last of Us sa drží predlohy do najmenších detailov

My sme prvú epizódu už videli a treba uznať, že tvorcovia odviedli skvelú prácu. Pedro Pascal ako Joel exceluje a úspešne mu sekundujú Bella Ramsey ako Ellie či Anna Torv ako Tess.

Ak ste seriál The Last of Us ešte nevideli, mali by ste to napraviť. Ako na to sme pre vás spísali v samostatnom článku.

The Last of US serial HBO

Kedy a kde sledovať seriál The Last of Us?

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články