Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

THQ Nordic bude mať v lete veľkú konferenciu

THQ Nordic Digital Showcase 2023.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
THQ Nordic Logo Wallpaper

Vydavateľská spoločnosť THQ Nordic (karta štúdia) oznámila dátum a čas konania svojej veľkej tohtoročnej konferencie. Tá sa bude konať ešte pred GamesComom, v prvej polovici Augusta. Na GamesCome si následne hráči budú môcť zahrať oznámené a chystané hry tohto štúdia.

THQ Nordic Digital Showcase 2023 sa bude konať 11.8.2023 o 21:00 nášho času. Vysielaný bude na YouTube, na Twitchi aj na Steame, štúdio tiež vyzýva streamerov, nech event vysielajú tiež, takže ak sa chcete zapojiť, dajte nám vedieť a my vás s THQ spojíme.

Na aké THQ Nordic hry sa môžeme tešiť?

THQ, ktoré patrí pod Embracer Group, má v portfóliu hier viac ako dosť. Len nedávno vydali Knights of Honor II: Sovereign, remaster Risen, SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake a minulý rok vydali aj slovenskú hru Way of the Hunter.

Z oznámených hier sa môžeme tešiť na reboot Alone in the Dark, chystá sa aj remake prvej hry Gothic, Jagged Alliance 3, Stuntfest: World Tour, SpellForce: Conquest of Eo, Wreckreation a dokonca chystá aj novú hru South Park.

Štúdio potvrdilo, že na Showcase uvidíme práve Alone in the Dark, Outcast 2 a čerstvo oznámenú plošinovku Trine 5.

Trine 5 A Clockwork Conspiracy Keyart Wallpaper

Trine 5: A Clockwork Conspiracy oznámené trailerom!

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom THQ otvorilo v Bratislave nové herné štúdio

THQ otvorilo v Bratislave nové herné štúdio

Prvé Áčkové herné štúdio na Slovensku?