Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Bude Assassin's Creed Mirage čeština na PC alebo konzoly?

Info o češtine k novej hre Assassin's Creed Mirage od Ubisoftu.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Assassins Creed Mirage Basim character

Ubisoft pred pár dňami oficiálne oznámil a konečne aj ukázal nový veľký diel série Assassin's Creed. Táto séria je aj u nás extréme populárna aj napriek niektorým výhradám k open-world dizajnu posledných hier.

Avšak Assassin's Creed Mirage bude príbehová hra, ktorá sa odohráva v historickom Bagdade. Vývojári sa silne inšpirovali prvou hrou v sérii AC a tak sa môžeme tešiť na návrat k úplným začiatkom. Hlavnou postavou v tomto prípade bude asasín Basim. Pozrieť si ho môžete v akcii v prvom traileri z hry.

Assassins Creed Mirage Gameplay Trailer

Assassin’s Creed Mirage ukázal prvý gameplay, vyjde v Októbri

Popularitu hier AC v Česku a na Slovensku naštartovali aj oficiálne češtiny, s ktorými hry vychádzali na PC aj konzoly. Ako iste viete, Ubisoft prestal české titulky do svojich hier robiť už pred niekoľkými rokmi. Prečo sa tak stalo, sa dozviete v tomto článku.

Bude v hre Assassin's Creed Mirage Čeština?

Po oficiálnom odhalení hry Assassin's Creed Mirage spoločnosť Ubisoft spustila aj predobjednávky na hru. Predobjednať si ju môžete na PC, Xbox aj PlayStation v štandardnej, Deluxe aj zberateľskej edícii.

Na obchode Ubisoft Store dnes už vidíme všetky jazyky, v ktorých hra vyjde. Celkovo hra prinesie až 15 jazykov. Z toho osem jazykov dostane aj dabing.

Musíme vás však sklamať - čeština v Assassin's Creed Mirage nebude. České titulky do hry nenájdeme v žiadnej verzii, ani na PC ani na PlayStation či Xbox. Podľa všetkého Ubisoft oficiálnu češtinu v hre neplánuje.

Ak však pôjde o menšiu hru a bude mať menej textov ako napríklad Valhalla, môžeme očakávať, že sa do češtiny pustia fanúšikovia. Napríklad prekladateľský tím Farflame, ktorý aktuálne pracuje na češtine do Assassin's Creed Valhalla. V akom stave je táto čeština sa dozviete v tomto článku.

Update 5.10.2023 - Čeština do Assassin’s Creed Mirage je vonku

Hneď v deň vydania hry Assassin’s Creed Mirage bola vytvorená AI čeština do PC verzie hry. CZ titulky si môžete zdarma stiahnuť už teraz, odkaz nájdete v článku nižšie. 

Assassins Creed Mirage Čeština CZ titulky

Sťahuj hotovú češtinu do Assassin's Creed Mirage

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry