Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Sťahuj hotovú češtinu do Assassin's Creed Mirage

Assassin's Creed Mirage už má CZ titulky na PC.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Assassins Creed Mirage Čeština CZ titulky

Dnes vychádza Assassin's Creed Mirage (naša karta hry) na všetky platformy a o tom, ako nová hra od Ubisoftu dopadla, ste sa mohli dočítať v našej skorej recenzii. Hru sme recenzovali na platforme PS5, kde bohužiaľ nie sú CZ titulky. Mirage si ale môžete zahrať napríklad s Arabským dabingom, čo ešte viac pridáva na vernosti.

Hru sme v našej recenzii ohodnotili takto: "Assassin’s Creed Mirage je konečne návrat ku koreňom série a prináša všetko, čo si fanúšikovia mohli kedy želať. Charizmatický hrdina, nádherné historické prostredie, zameranie na stealth a tiež prepojenie s podstatou série, od ktorej sa vývojári posledné roky tak odkláňali. Je to korunovaný nástupca prvej Assassin’s Creed hry a možno aj najlepší diel za dekádu."

Assassins Creed Mirage Recenzia

Assassin's Creed Mirage - Recenzia

Assassin's Creed Mirage čeština dostupná na stiahnutie

PC hráči si však už teraz môžu hru zahrať v češtine, aj napriek tomu, že Ubisoft české titulky do hry neplánoval. K dispozícii je totiž prvá čeština pre PC verziu.

Aj v tomto prípade sa o preklad hry do češtiny postarala komunita. Streamerka Squiee vytvorila češtinu do Assassin's Creed Mirage cez AI translátor DeepL, ktorý veľmi kvalitne prekladá anglické texty. Streamerka na preklad použila aj iné jazyky, aby zlepšila skloňovanie, či oslovenie jednotlivých postáv. Tiež prebehla aj ručná korekcia, v ktorej bude Squiee ďalej pokračovať. Čeština nedosahuje kvalitu ručného prekladu prekladateľským tímom, ale je dosť kvalitná na to, aby prispela z zážitku z hrania novej AC hry.

České titulky do Assassin's Creed Mirage si môžete stiahnuť na tejto stránke. Momentálne je možné titulky inštaloval len na PC verziu hry. Na konzoly sa preklad pravdepodobne nikdy nedostane.

Všetky naše články o češtinách a odkazy na stiahnutie nájdete v samostatnej kategórii Češtiny.

AC Mirage PC

PC verzia AC Mirage dostala vlastný trailer, aj HW požiadavky

AC Mirage iPhone 15 Pro

Prekvapenie: AC Mirage, hry Resident Evil prídu na iPhone 15 Pro

Starfield Čeština CZ titulky

Starfield čeština je vonku, sťahuj tu

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry