Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Kedy vyjde The Last of Us Part I na PC?

The Last of Us Part I príde už 2. Septembra na Playstation 5. Kedy však vyjde PC verzia hry?

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
The-Last-of-Us-Part-I-PS5-Remaster

Po viacerých leaknutých gameplayoch nám Naughty Dog a Sony minulý týždeň konečne ukázali všetky vylepšenia pôvodnej hry The Last of Us Part I.

O hre tak dnes už vieme prakticky všetko. Poslednou otázkou, ktorá hráčov trápi, je dátum vydania PC verzie hry. Čo to na svojom Twitteri naznačil senior environment texture artist Jonathan Benainous.

V reakcii na fanúšikovský tweet píše, že PC verzia príde veľmi skoro po vydaní hry na Playstation 5. Dá sa teda očakávať, že hry by mohla vyjsť na PC ešte pred Vianocami.

Celkovo si Sony od tohto fiškálneho roka na PC platforme veľmi verí. Naplánovalo si zisky vo výške až 300 miliónov dolárov, čo sa pôvodne zdalo ako utópia. Avšak firma v nasledujúcich mesiacoch na PC prinesie už spomínané The Last of Us Part I, Uncharted: Legacy of Thieves kolekciu aj ako Spider-Mana a Spider-Man: Miles Morales. PC hráči sa tak majú na čo tešiť!

Ark-2-Unreal-Engine-5-screenshot-6

Vieme, koľko Sony platí vývojárom za hry v PS Plus a koľko Microsoft v Game Passe

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články