Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Hádajte, ktorá hra Ubisoftu je znovu odložená

Toto nevymyslíš.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Skull-and-Bones-Reboot

Ubisoft je buď plný špekulantov, smoliarov, alebo neschopných manažérov, ktorí nedokážu ukočírovať vývoj mnohých hier naraz. Tomu by prospela asi len nejaká veľká akvizícia, aby ich kúpil a začal riadiť nejaký schopnejší tím. 

Okej, je pravda, že ich zisky sú stále výborné a dosahujú nové interné rekordy. Prvá polovica tohto obchodného roka bola rekordná, vďaka vydaniu AC Mirage (recenzia) a The Crew Motorfest (recenzia) zarobili viac ako 800 miliónov dolárov. 

Na druhej strane zase odložili niekoľko hier. Jednou z nich je veľká a očakávaná AAA hra. Podľa odhadov to má byť Star Wars Outlaws, hra oznámená tento rok v lete. 

Star Wars Outlaws Gameplay

Sleduj prvý gameplay z open-world hry Star Wars Outlaws

Druhou odloženou hrou je však starý známy Skull and Bones. Dátum vydania tejto rekordnej hry sa tento rok posunul hneď niekoľko krát. Naposledy v Septembri 2022 oznámili, že hra nevyjde v Novembri 2022, ale v Marci 2023. V Januári tohto roka oznámili odklad na FY 2024, ktorý končí v Marci 2024. No a dnes už vieme, že dátum vydania je posunutý až na začiatok ďalšieho fiškálneho roka, ktorý začína 1.4.2024 a končí 31.3.2025.

Koľko krát hru teda odložili? Od pôvodného dátumu vydania v roku 2018 bola hra Skull and Bones odložená minimálne deväť krát.

Zarážajúce na tom je, že Ubisoft túto videohru odkladá vždy tesne pred vydaním. Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto tragickom projekte, zamierte na našu kartu hry. 

Skull and Bones Screenshot 1_065637

So Skull and Bones to stále nevyzerá dobre, unikli screenshoty

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry