Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Rumor: Playstation chystá showcase na začiatok Septembra

Ďalší náznak toho, že Sony nám v Septembri ukáže svoje karty.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Sony PlayStation Logo

Budúcnosť konzoly Playstation 5 z pohľadu aktuálne ohlásených exkluzivít nevyzerá vôbec dobre. V Septembri vyjde The Last of Us Part 1, v Novembri God of War Ragnarok a do budúcna vieme len o troch hrách - Spider-Man 2, Wolverine a The Last of Us Factions.

Samozrejme, Sony má v zálohe toho oveľa viacej, no široká verejnosť aktuálne o ničom nevie. To by sa však malo čoskoro zmeniť. Už dlhodobo sa šušká o tom, že Sony si na September chystá svoj Playstation Showcase, ktorý sa uskutočnil aj v uplynulých dvoch rokoch.

Marvels Spider Man 2 Photo 3 scaled

Marvel's Spider-Man 2 oznámený, príde aj Venom!

Tohtoročný showcase by sa podľa najnovšícb informácií insidera Nicka Bakera mal uskutočniť 8. Septembra. To je len deň predtým, ako si Disney naplánovalo svoj Disney a Marvel Showcase. Vraj to Sony spravilo schválne, pretože chce Disney predbehnúť.

Na druhej strane, dátum Playstation Showcase sa môže ešte posunúť, nakoľko je ťažké veriť tomu, že Sony by si nechalo svoje veľké odhalenia už hneď na ďalší deň "prekryť" hrami od Disney.

Sony PlayStation Studios

O pár rokov bude na PlayStation vychádzať viac live-service hier, ako príbehových

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry